Jump to content

Photo

Cel mai bun costum generala

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Catalin1997

Catalin1997

Newbie

• Membru
  • 6 posts
  • Time Online: 1d 9h 7m 40s

Posted 05 January 2017 - 09:38 AM

Care este cel mai bun costum generala, sau care sunt cele mai bune costume pentru generala, daca se poate sa-mi scrieti si ce bonusuri ofera. Multumesc

#2 Inne*

Inne*

R.I.P. ✟

• Membru
  • 1,172 posts
  • Nivel:110
  • Breaslă:Shinigami ✟
  • Regat:Alb
  • LocaţieDhahran, Arabia Saudită ✟
  • Time Online: 45d 10h 50m 46s

Posted 05 January 2017 - 10:44 AM

Cel mai bun costum de generală esti secsi, oferă 15 corporal, 10 rezistență, sau eventual un costum personalizat.

giphy.gif200w.gif#5200.gif                                                                                         H0qVa86.gif

#3 rebetik

rebetik

Advanced Member

• Membru
  • 196 posts
  • Armă:trafalet 9
  • Armură:combinezon uzat 9
  • Nivel:1
  • Breaslă:salahorii
  • Regat:Negru
  • Locaţiepe santier
  • Time Online: 3d 22h 23m 18s

Posted 05 January 2017 - 12:50 PM

corectez,sau defapt adaug....ELEMENTUL,,,ca este mai la indemana multor jucatori,cei mai cu scartz in buzunar,si nu se arunca la un secsi(costumul),prin simplu fapt ca are acelasi bonus,doar ca ala e kit fotbal,iar sihastru este secsi....ar mai fii parca si de nu gresesc numele,ala....a,SELI...NU?..acelasi bonus,tot bns de generala,tot kit fotbal,doar ca este alb fata de elementul-rosu.
Partea proasta..este ca multi se bazeaza pe competenta...bun.Insa mai este o neplacere,vine Patraulea(samanul zmeu) si baga ciosvarte(clopote) in cap,de visezi numai porci cu mere in gura,de lesini nu alta.Trebuie sa stii sa asortezi itemele pe tine,probabil ca ar trebuii montati adidasii cu aparare la pgm,adica aia de la NIKE( papucii rege),cu toate ca te rupe la fuga,ca ai sireturile desfacute(vit. de miscare redus)dar..combinat cu scutul Titan,eu zic ca faci fata,depinde ce rase predomina,punand o curea cu tinte( ROCK-ER),si de drum esti iar gata.Depinde...unde te indrepti,catre iesire sau intrare.Mai poti sa faci un costum personalizat,care sa contina rez. PC....si rez. 15 la sageti,in detrimentul blocarii,dar eu zic ca ar fii ok,avand blocare destula de pe scut,coif parca..nu?....Iar mai este bun,cred,tot pt incepatori..costumul REGE...cel cu pc si pgm,rezistenta,care..pana sa apara astea cu blocare/rez.pc....erau cele mai bune,cu si raposatele costume Inger..hehehe`,nepoate ce vremuri,culmea inca asi fac treaba,avand blocare si reflexie...INTR-UN cuvant,depinde de buzunar,de experienta ta in batai generale( nu confundati generalele cu pvp-urile),echipa cu care te duci la ,,nunta,,ca sa furi ,,mireasa,, .Eu sper ca am facut ceva lamurire,de am omis ceva...MEA CULPA,,si rog sa nu dati cu parul(ciomegu`),scz pt gramatica,posbil sa fii facut ceva balbe,deh` mai fac si aia de la CRONICA CARCOTELILOR dar ei nu recunosc...Ziua buna

#4 ISeeVoices

ISeeVoices

Hearing

• Membru
  • 972 posts
  • Armă:Modata
  • Armură:Modata
  • Nivel:1
  • Breaslă:Inexistenta
  • LocaţieKongochistandenburg
  • Time Online: 21d 10h 39m 2s

Posted 05 January 2017 - 01:37 PM

Categoria sub  110

=Inger

=Sihastrul Alaska-cel albastru

=Costum Craciun rosu

Categoria 110,De aici alegi in functie de venituri,deoarece pretul difera nu iti pot da un raspuns concret, de aceea trebuie sa iti cauti tu pe buzunarul propriu sau combinatii.

Ceea ce trebuie sa cauti este un costum ce are urmatoarele bonusuri:

''Sansa de a bloca un atac corporal"

"Rezistenta la competenta''

Pentru ambele categorii  trebuie sa folosesti ORICE iti ofera ''Blocaj corporal''

Loading..

#5 Mozak

Mozak

Advanced Member

• Membru
  • 190 posts
  • Nivel:110
  • Breaslă:Instinct
  • LocaţieBrasov orasul curvelor
  • Time Online: 9d 4m 58s

Posted 08 January 2017 - 06:23 AM

La o generala nu toate caracterele se bazează doar pe skill ; poți da îți aranjezi setul de generala în funcție de costumul pe care îl ai

15 sabie 15 blocare de ex ;
Dacă pui un scut ninja și war-ul și ninja o sa dea un dmg relativ mic dacă te mai joci și cu cureaua ... sura oricum inafara de risipa nu prea face nimic deci deaia nu îl iau în calcul , iar șamanul oricum dădea același dmg și dacă ai costum sabie blocare sau blocare comp

Ps: nu am uitat de war-ul 2 mâini care da un dmg ridicat, dar totuși nu se compara cu 2 săgeți date în cineva cu titan pe el

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users