Jump to content

Photo

Propunere pt amuletele astea cu +

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • Regat:Negru
  • LocaţieTulcea
  • Time Online: 60d 24m 33s

Posted 04 October 2021 - 03:38 PM

Voi fii scurt:Propun ca aceste amulete pvm/pvp+ sa fie craftate altfel fara aceste md-uri

1-amuleta pvm sa fie craft (amuleta pvm + ceva farmabil inafara md-urilor jd-uri,peturi,cufere orice,POATE UN ITEM NOU PT SPECIAL PT ACEASTA  AMULETA,ESTI DESTEPT POTI GASII CEVA.

2-amuleta pvp sa fie craft (amuleta pvp+ 100b)cu durabilitate de 7 zile la fel ca si amuleta veche normala :)

De ce propun asta ?

Chiar esti de acord ca aproape orice pe serveru asta sa fie invartit de md-uri din cauza asta au ajuns 5 md intre 40 si 42b si vor urca garantat.Vei zice ca lumea farmeaza sau ca noi facem pretu asta e NORMAL SA FACEM PRETU ASTA CAND AVEM SUTE DE B DE LA OX SAMBATA DE SAMBATA ,LUMEA NU MAI FARMEAZA cum se farma in trecut ca le dai moca bete si cufere la ox vad ca inca nu ai rezolvat ox-u,care era 1 lucru important,de ce totu' se invarte in jurul md-urilor daca e server PVM MEDIUM ? Termina cu prostia ta de a da 23123b ca din cauza lor ajung md-urile la sumele astea,pt mine imi e indiferent am dat donatie 50e si am scapat de stres,gandeste-te la oamenii aia care nu doneaza si nici nu traiesc pe alaska,lasa lumea sa farmeze,

#2 *Virgil*

*Virgil*

Advanced Member

• Membru
  • 103 posts
  • Armă:Sunt designer frate am doar pensula...
  • Armură:Photoshopu'
  • Nivel:999
  • Breaslă:Front
  • Regat:Roş
  • LocaţieAlbania
  • Time Online: 2d 9h 17m 40s

Posted 04 October 2021 - 04:44 PM

Pro, tinand cont ca e un server pvm eu cel putin prefer sa farmez si sa fac ce-mi place decat sa ma chinui sa fac 15 md-uri 1 saptamana sau 2 si daca nu pot ajunge la pc amuleta pentru care m-am chinuit sa dispara, cel mai bine e sa fie craftate si sa putem sa ne zbatem sa farmam iteme de craft pentru amuleta, md-ul deja a crescut prea mult, 40b e o aberatie majora, o sa ajunga un staff la 1k bastoane.

esFesGc.png

#3 raresfutacu

raresfutacu

Advanced Member

• Membru
  • 129 posts
  • Time Online: 9h 8m 33s

Posted 04 October 2021 - 06:40 PM

pro farm dar dc amuleta pvp cu + 100b )))

#4 LotusGene

LotusGene

Member

• Membru
  • 11 posts
  • Time Online: 1d 2h 25m 2s

Posted 04 October 2021 - 06:58 PM

pro

#5 SᴇʀɪFF Eᴢϙʟ

SᴇʀɪFF Eᴢϙʟ

Tezaur național :x

• Membru
  • 1,208 posts
  • Armă:Hack10.py
  • Armură:Python
  • Nivel:SFF
  • Breaslă:[S]SeriFF #EzqlSmecherituHaladituBengosu
  • LocaţieTurkey,Istanbul
  • Time Online: 23d 18h 18m 37s

Posted 04 October 2021 - 07:11 PM

pro sau sa faca amuleta cu + sa nu se duca timpu,doar daca o folosesti 

#6 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 05 October 2021 - 08:35 PM

pro farm dar dc amuleta pvp cu + 100b )))

un motiv simplu cine face pvp face pe bastoane sau pvp-urile organizate de staff deci se castiga bani,100b ar fi ok,cine sufera dupa amulete cu + la generale sa scoata yangu :P

#7 qZeky

qZeky

Advanced Member

• Membru
  • 242 posts
  • Armă:23 In sula
  • Armură:parfumu femeilor
  • Nivel:69
  • Breaslă:TarfeleDM
  • LocaţieIn pl cu satelit
  • Time Online: 3d 11h 11m 47s

Posted 05 October 2021 - 09:16 PM

pro

#8 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 12 October 2021 - 11:46 PM

up

#9 [Own]P1nGu1n

[Own]P1nGu1n

csf , n-ai csf....

• Fondator
  • 9,977 posts
  • Armă:eu
  • Armură:69
  • Breaslă:CautGajică
  • Regat:Alb
  • LocaţieMap 1

Posted 14 October 2021 - 12:03 AM

pai amuleta trebuia normal sa fie in itemshop cu md , dar am zis ca e mai la indemana sa il punem la npc.... aia normala a fost gandita pt farmat , cea cu + in itemshop ca s-a facut un calcul si se baga aproximativ 400 md zilnic pe sv din farmat , cumva trebuia sa se scoata cate putin...

#10 Tanjuu

Tanjuu

Advanced Member

• Membru
  • 35 posts
  • Armură:Armura-i pentru pierzatori
  • LocaţieTimișoara
  • Time Online: 3d 5h 51m 56s

Posted 14 October 2021 - 07:22 AM

pai amuleta trebuia normal sa fie in itemshop cu md , dar am zis ca e mai la indemana sa il punem la npc.... aia normala a fost gandita pt farmat , cea cu + in itemshop ca s-a facut un calcul si se baga aproximativ 400 md zilnic pe sv din farmat , cumva trebuia sa se scoata cate putin...

Ba din contră, alegând să adaugi MD-uri pentru amuletă, forțezi piața să crească pentru că playerul gândește "ia hai să îmi iasă niște bețe în plus decât să fac amuleta aia amărâtă și cine vrea amuleta, să cumpere MD". Ideea de a consuma MD pentru a crafta iteme e prostească. Lasă MD-urile și găsește altceva.

Pro pentru propunere :)

ZNoRgS1.png

#11 Rasvan

Rasvan

Advanced Member

• Game Master
  • 309 posts
  • Armă:ARC HALOUIN
  • Breaslă:GameMaster
  • LocaţieMp STAFF
  • Time Online: 11d 7h 39m 28s

Posted 14 October 2021 - 03:26 PM

Contra

#12 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 14 October 2021 - 06:05 PM

Ba din contră, alegând să adaugi MD-uri pentru amuletă, forțezi piața să crească pentru că playerul gândește "ia hai să îmi iasă niște bețe în plus decât să fac amuleta aia amărâtă și cine vrea amuleta, să cumpere MD". Ideea de a consuma MD pentru a crafta iteme e prostească. Lasă MD-urile și găsește altceva.

Pro pentru propunere :)

tocmai ce ti-a spus si baiatu' si ti-am spus si eu in propunere,TU GANDESTI SA INVARTI TOTU IN JURUL MD-URILOR deia cresc preturile la md-uri pe server nu se farmeaza nimic altceva inafara md-urilor! si de cand ai bagat cureaua pvm si aceste upgrade-uri :) asta spun..

• Tanjuu likes this

#13 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 09 November 2021 - 10:08 PM

TC

0 user(s) are reading this topic