Jump to content

Photo

Salut,propunere

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • Regat:Negru
  • LocaţieTulcea
  • Time Online: 60d 24m 33s

Posted 13 August 2021 - 11:27 PM

Salutare,pt ca majoritatea playerilor "mari" au terminat acest battlepass de vara ,as propune ceva,pt oamenii care nu isi permit sa bage bani sau nu isi permit sa-si investeasca betele in misiunea fa chei intunecate,sa fie ajutati prin adaugarea acelei chei cu o sansa de 10 ,20% la DT,tin sa cred ca atunci cand faci aceste battlepassuri sunt facute sa poti sa le faci si singur. :)

Ps:Ma voi repeta insa stiu ca merita. Nu toata lumea are o breasla in spate sa fie ajutati nu toata lumea are o tona de bete pt a fi ajutati contra cost,o mana de ajutor pt ei nu cred ca ar strica.

#2 #Amir

#Amir

Who cares?!

• Membru
  • 686 posts
  • Armă:Arcul Suprem
  • Armură:Pelerina de ploaie
  • Nivel:0.5
  • Breaslă:Hell'sGate
  • Regat:Roş
  • Time Online: 43d 1h 21m 49s

Posted 14 August 2021 - 01:03 AM

pro

giphy.gif

#3 [Own]P1nGu1n

[Own]P1nGu1n

csf , n-ai csf....

• Fondator
  • 9,977 posts
  • Armă:eu
  • Armură:69
  • Nivel:69
  • Breaslă:CautGajică
  • Regat:Alb
  • LocaţieMap 1

Posted 14 August 2021 - 04:13 AM

oricum cine ramane cu o singura misiune la sfarsit o sa-l ajut eu si ii dau misiunea... gen daca tu ai facut tot bp si ai mai ramas doar cu cheile sau doar cu md(multi mai au doar md de la litere) o sa le dau eu :P 

• Eliffe likes this

#4 Yasmin

Yasmin

Farmeaza intr-o zi patru zile

• Membru
  • 1,125 posts
  • Armă:Nova
  • Armură:Jinx ^_^
  • Nivel:110
  • Breaslă:Ce e aia bresla?
  • LocaţiePeste tot
  • Time Online: 33d 10h 19m 14s

Posted 14 August 2021 - 07:12 AM

Mai e o fiinta numita Yasmina care a bagat deja (pe langa ce-a dropat la ox) in jur de 3k bastoane in cufere si inca nu i-a picat ultimul iepure

e90d150c2e0e30364eef6b1b3b9d58c6.gifolaf-icegif-15.gif

#5 Takumi

Takumi

Advanced Member

• Membru
  • 521 posts
  • Time Online: 5d 11h 3m 7s

Posted 14 August 2021 - 10:26 AM

plm vasi dacă n ai familie dar prieteni drek îl ai doar pe bubosu de costi nemeti pe lume ce sa ti facem noi varule intra pe 8 conturi ca ai bani mulți tu :)))) dgb ai bani mulți dacă dormi cu un bărbat in pat in fiecare zi de 3 ani :( sa te iei de pl mea când îți cunosti și tu familia dogule

#6 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 14 August 2021 - 01:32 PM

plm vasi dacă n ai familie dar prieteni drek îl ai doar pe bubosu de costi nemeti pe lume ce sa ti facem noi varule intra pe 8 conturi ca ai bani mulți tu :)))) dgb ai bani mulți dacă dormi cu un bărbat in pat in fiecare zi de 3 ani :( sa te iei de pl mea când îți cunosti și tu familia dogule

Ba ,copil bolnav cu bube-n cap, la tine decizia e luata,bulinuta rosie o ai pe buletinu de la 14 ani urmeaza asta de la 18,inceteaza de a te face de cacat mai mult decat esti in momentu de fata,daca am bani e prob mea nu ar trebuii sa te streseze pe tine dispozitia banilor mei,faptu ca tu stii ca sunt in aceeasi casa cu Costi ai  aflat de la mine eu am spus,nu ai nici 1 pic de adevar in nimic din ceea ce zici,esti doar 1 caine care daca auzi cv in curte si latrii,faptu ca ,Costi, a ajuns sa fie prietenul meu,nu e ca si cum eu nu am prieteni in real :)) ,esti 1 paduche un lacheu al acestui server,te rade pana si ultimu boland singurii tai prieteni sunt astia virtuali,vorbesti cu mine de familie ?Tu? sincer chiar m-ai facut sa rad,uite-te pe profilu meu pe forum si pe fb,nu imi e jena sa ma afisez cu mine si nici lu Costi, spre deosebire de tine,il faci "bubos" dar nu stiu care-i bubosu dintr-un putoi de 18 ani maine poimaine sau Costi,dermatologic tu ai fi bubosu,

PS:IMI pare rau ca nu te pot bloca si pe forum barem scap de 1 virus m-ai plictisit si pe joc si pe forum.ESTI FOARTE PLICTISITOR DE CAND TE STIU ACELEASI "REPLICI" MAI EVOLUEAZA SI TU MA POKEMONULE SAU VREI SA FII BAGAT IN POKEMINGE

#7 raresfutacu

raresfutacu

Advanced Member

• Membru
  • 129 posts
  • Time Online: 9h 8m 33s

Posted 14 August 2021 - 02:30 PM

eu sunt contra daca pingu va da misiunea.....

#8 Yasmin

Yasmin

• Membru
  • 1,125 posts
  • LocaţiePeste tot

Posted 14 August 2021 - 11:12 PM

eu sunt contra daca pingu va da misiunea.....

mereu a dat =]] nu te-a pus nimeni sa termini ca disperatul intr-o saptamana. Ti-am zis ca nu e graba =]]

#9 Yasmin

Yasmin

• Membru
  • 1,125 posts
  • LocaţiePeste tot

Posted 14 August 2021 - 11:14 PM

Ba ,copil bolnav cu bube-n cap, la tine decizia e luata,bulinuta rosie o ai pe buletinu de la 14 ani urmeaza asta de la 18,inceteaza de a te face de cacat mai mult decat esti in momentu de fata,daca am bani e prob mea nu ar trebuii sa te streseze pe tine dispozitia banilor mei,faptu ca tu stii ca sunt in aceeasi casa cu Costi ai  aflat de la mine eu am spus,nu ai nici 1 pic de adevar in nimic din ceea ce zici,esti doar 1 caine care daca auzi cv in curte si latrii,faptu ca ,Costi, a ajuns sa fie prietenul meu,nu e ca si cum eu nu am prieteni in real :)) ,esti 1 paduche un lacheu al acestui server,te rade pana si ultimu boland singurii tai prieteni sunt astia virtuali,vorbesti cu mine de familie ?Tu? sincer chiar m-ai facut sa rad,uite-te pe profilu meu pe forum si pe fb,nu imi e jena sa ma afisez cu mine si nici lu Costi, spre deosebire de tine,il faci "bubos" dar nu stiu care-i bubosu dintr-un putoi de 18 ani maine poimaine sau Costi,dermatologic tu ai fi bubosu,

PS:IMI pare rau ca nu te pot bloca si pe forum barem scap de 1 virus m-ai plictisit si pe joc si pe forum.ESTI FOARTE PLICTISITOR DE CAND TE STIU ACELEASI "REPLICI" MAI EVOLUEAZA SI TU MA POKEMONULE SAU VREI SA FII BAGAT IN POKEMINGE

N-am inteles sincer daca esti Gay sau doar stai cu Costi. Nu e problema mea =]] Dar sa stii ca Takumi e tare prost =]] Toata lumea o stie, am aflat-o si de la aia din bresla cu el =]] Toti ii baga pula-n gura cand nu asculta. Tare prost e Takumi

#10 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,703 posts
  • LocaţieTulcea

Posted 15 August 2021 - 05:03 AM

N-am inteles sincer daca esti Gay sau doar stai cu Costi. Nu e problema mea =]] Dar sa stii ca Takumi e tare prost =]] Toata lumea o stie, am aflat-o si de la aia din bresla cu el =]] Toti ii baga pula-n gura cand nu asculta. Tare prost e Takumi

nu e nimeni gay,asta plange si e distrus neuronal cum e posibil ca doi oameni sa doarma in acceasi casa,el zice ca dormim in acelasi pat :)) dar nu e asa :)) dar il las sa latre asa ca lui ii place ,o sa-l fac si eu gay ca sta in aceeasi casa cu tasu daca atata poate el atat ii oferim :))

• Yasmin likes this

#11 Yasmin

Yasmin

• Membru
  • 1,125 posts
  • LocaţiePeste tot

Posted 15 August 2021 - 08:57 AM

nu e nimeni gay,asta plange si e distrus neuronal cum e posibil ca doi oameni sa doarma in acceasi casa,el zice ca dormim in acelasi pat :)) dar nu e asa :)) dar il las sa latre asa ca lui ii place ,o sa-l fac si eu gay ca sta in aceeasi casa cu tasu daca atata poate el atat ii oferim :))

acuza-l de relatii incestioase cu persoana de sex masculin cu care-si imparte habitatul =]]]

#12 Takumi

Takumi

Advanced Member

• Membru
  • 521 posts

Posted 16 August 2021 - 07:42 AM

ce ai fa lesinato ))))) da un nume de la mn din brs ))) inventezi și tu aici mânca mi ai pl și in pm ma rugai sa te las sa bati la litere fa stirbo

#13 Takumi

Takumi

Advanced Member

• Membru
  • 521 posts

Posted 16 August 2021 - 07:43 AM

never e gay da nu recunoaște sa stie toată lumea, așa zic prietenii lui din real. sai trag mwie sabrinei

#14 Yasmin

Yasmin

• Membru
  • 1,125 posts
  • LocaţiePeste tot

Posted 16 August 2021 - 10:01 AM

ce ai fa lesinato ))))) da un nume de la mn din brs ))) inventezi și tu aici mânca mi ai pl și in pm ma rugai sa te las sa bati la litere fa stirbo

fa public pm ul in care te-am rugat eu pe tine sa bat la litere =]] habar n-ai tu unde am facut eu misiunea cu litere =]]]

#15 dasdasdasdada

dasdasdasdada

Newbie

• Membru
  • 3 posts
  • Time Online: 1h 11m 10s

Posted 25 October 2021 - 05:42 PM

.

#16 raresfutacu

raresfutacu

Advanced Member

• Membru
  • 129 posts
  • Time Online: 9h 8m 33s

Posted 25 October 2021 - 10:05 PM

hmmmm de ce ai mai lasat inca bp de vara ? :)

#17 Tanjuu

Tanjuu

Advanced Member

• Membru
  • 35 posts
  • Armură:Armura-i pentru pierzatori
  • Regat:Roş
  • LocaţieTimișoara
  • Time Online: 3d 5h 52m 9s

Posted 26 October 2021 - 07:35 AM

Pe lângă alte discuții... eu aș vrea să poți să faci totul pe acest server SOLO, de la BP până la run-uri. De ce să îți bați capul cu nu știu câte conturi la Razador sau să îți urle în cap toți copiii la Nija?

ZNoRgS1.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users