Jump to content

Photo

Sugestie

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,544 posts
  • Regat:Negru
  • LocaţieTulcea
  • Time Online: 54d 23h 45m 6s

Posted 09 April 2021 - 05:09 PM

Abaza astfel de sugestie momentan pt server e prea mult ceea ce ceri tu ,momentan nu se poate realiza din mai multe motive,unul dintre el e blocarea corporal,un alt factor este ,dif la damge dintre rase,faptu ca tu pe mental dai 9k pe spirit si 4k pe ambuscada e 1 decalaj enorm,totusi trebuie sa intelegem ca toate caracterele sunt facute cu unu sau mai multe + si cateva minusuri,sincer prefer ca nu toate rasele sa fie egale,niciodata metinu nu a fost gandit ca rasele sa fie egale,aceasta propunere trebuie facuta abia dupa ce reglementarea dmg-ului va fi refacuta si regandita,chestia asta a fost discutata dar momentan sunt  pe prim plan alte planuri va venii si randul pvp-ului,

#22 Abazagorath

Abazagorath

Retras din activitate

• Membru
  • 2,720 posts
  • Armă:Modata
  • Armură:Modata
  • Nivel:1
  • Breaslă:Inexistenta
  • LocaţieKongochistandenburg
  • Time Online: 100d 13h 29m 40s

Posted 09 April 2021 - 06:27 PM

Abaza astfel de sugestie momentan pt server e prea mult ceea ce ceri tu ,momentan nu se poate realiza din mai multe motive,unul dintre el e blocarea corporal,un alt factor este ,dif la damge dintre rase,faptu ca tu pe mental dai 9k pe spirit si 4k pe ambuscada e 1 decalaj enorm,totusi trebuie sa intelegem ca toate caracterele sunt facute cu unu sau mai multe + si cateva minusuri,sincer prefer ca nu toate rasele sa fie egale,niciodata metinu nu a fost gandit ca rasele sa fie egale,aceasta propunere trebuie facuta abia dupa ce reglementarea dmg-ului va fi refacuta si regandita,chestia asta a fost discutata dar momentan sunt  pe prim plan alte planuri va venii si randul pvp-ului,

Nu are absolut nici o treaba ce cer eu cu ce exista deja pe server.
Pana la personalizate serverul a rulat IMPECABIL. De la personalizate + misiuni in decursul a 4 ani  totul a degenerat pentru ca serverul a optat foarte mult pe defensiva si foarte putin pe ofensiva

Arata-mi 10 costume personalizate pe server care sa aiba ''Tare impotriva unei rase'', si sa fie viabil pentru cata defensiva este.
Eu cer un surplus pentru combinatii, pentru ca singura combinatie ofensiva pe care o subliniaza jucatorii e 10 paguba medie si 10 hh, nimic altceva.. iar combinatii la APARARI... sunt garla CACALAU, ceea ce nu e ok.

Iar faptul ca ''sunt in prim plan altele'' da.mi voie sa nu fiu de acord cu tine, ca nu cred e vreunu care sa fi auzit asta mai mult decat mine.

• Hazzi and Yasmin like this
Retras din activitate.

#23 Never

Never

Membru

• Membru
  • 2,544 posts
  • LocaţieTulcea
  • Time Online: 54d 23h 45m 6s

Posted 10 April 2021 - 11:44 AM

Nu are absolut nici o treaba ce cer eu cu ce exista deja pe server.
Pana la personalizate serverul a rulat IMPECABIL. De la personalizate + misiuni in decursul a 4 ani  totul a degenerat pentru ca serverul a optat foarte mult pe defensiva si foarte putin pe ofensiva

Arata-mi 10 costume personalizate pe server care sa aiba ''Tare impotriva unei rase'', si sa fie viabil pentru cata defensiva este.
Eu cer un surplus pentru combinatii, pentru ca singura combinatie ofensiva pe care o subliniaza jucatorii e 10 paguba medie si 10 hh, nimic altceva.. iar combinatii la APARARI... sunt garla CACALAU, ceea ce nu e ok.

Iar faptul ca ''sunt in prim plan altele'' da.mi voie sa nu fiu de acord cu tine, ca nu cred e vreunu care sa fi auzit asta mai mult decat mine.

Pai cam are pt ca ce exista pe server nu subliniaza 1 dmg in + considerabil daca ti-ai face 1 perso cu tare deoarce pe server avem foarte mult aparare rase,ceea ce inseamna ca daca tu ti-ai face 1 perso cu 10 atac rasa te-ar ajuta 600 dmg maxim :) practic ti-ai pierde 10 rez pc sa zicem pe 1 costum care e undeva la  2 -3 k pentru 600 dmg nu merita,tocmai ce am spus,am combinatii de costume de tot felu am incercat tot ce se poate ,nu te ajuta,de aceea nu te ajuta tare rasa pe 1 costum si de aceea toti s-au dus pe def pe conturi :D,deia iti permiti sa stai pe 5 conturi sa te bati cu 10 pt ca dmg-ul e foarte mic,nu e facut cum trebuie iar de aici spun ca momentan aceasta propunere nu e realizabila momentan

#24 AnarKy

AnarKy

Advanced Member

• Membru
  • 57 posts
  • Armă:Spadă P1nGu1n
  • Armură:Blindaj Placă de Fier
  • Nivel:69
  • Breaslă:Asgard
  • Regat:Roş
  • LocaţiePe Stradă
  • Time Online: 19h 10m 25s

Posted 10 April 2021 - 11:49 AM

PRO

Don't know how I get so high, but I'm not passing out, I guess the drugs are in my blood, hope I don't pass it down, Hope I'm alive to see my baby get her cap and gown
'Cause doctors told my dad he won't be here a year from now

#25 Abazagorath

Abazagorath

Retras din activitate

• Membru
  • 2,720 posts
  • Armă:Modata
  • Armură:Modata
  • Nivel:1
  • Breaslă:Inexistenta
  • LocaţieKongochistandenburg
  • Time Online: 100d 13h 29m 40s

Posted 10 April 2021 - 11:51 AM

De asta cer variații noi in bonusurile de pe costume și frizuri frate...
Serverul are nevoie de combinație cu atac și atac magic...
Retras din activitate.

#26 JderulSenpai

JderulSenpai

Advanced Member

• Membru
  • 100 posts
  • Armă:Dattebayo
  • Armură:I am me I won't change myself for anyone.
  • Nivel:18
  • Breaslă:Ahjin
  • Regat:Roş
  • LocaţiePosada 2k19
  • Time Online: 8d 12h 49m 16s

Posted 10 April 2021 - 02:13 PM

:pro:

afasfa.gif

giphygawf.gif

#27 Takumi

Takumi

Advanced Member

• Membru
  • 443 posts
  • Time Online: 4d 5h 40m 30s

Posted 10 April 2021 - 05:25 PM

Cu ce ma ajuta un bonus 10% abs pv ( BONUS DE V2) bonus pvm, pe o bratara full PVP???
Cu ce ma ajuta sa pun Vant, Foc si Fulger care si ele sunt PVM pe o bratara FULL PVP cand poate foarte bine sa bage o valoare nominala  CU ORICE ALTCEVA ??

Care este aluzia la bonusurile 6/7 ca eu nu o vad...
In prezent se poate pune pe personalizate 50 Valoarea atacului, eu am testat si este un bonus INUTIL in paralel cu valorile blocajului corporal de 15%, cu rezistenta la competenta de 10% si cu apararile de 15 %, daca doresc sa mareasca de la 50 la 100,150 sau chiar 200 care e problema?

Poate vrea cineva sa faca un personalizat la ambitie cu 200 atac si 10 Paguba Medie

Totodata am solicitat sa se poata pune pe personalizat si '' Valoarea atacului magic'', mie nu imi convine cum da sura arme la generale, a ajuns caracterul ala sa fie folosit pentru risipa?
Totodata poate vreau sa folosesc atacul magic pentru un saman, poate altii nu vor sa se limiteze doar la hituri.. poate vor sa joace samanul distantier, cu skilluri

Poate vreau sa vad si ninja arcas cu costume cu valoare atac.. critica.. patrundere.. sau atac magic ( in functie de combinatii ) care sa dea o sageata de foc in gramada, nu doar hit + mount

Nu fac propunerea in necunostinta de cauza, daca vrei sa vezi combinatii peste combinatii, unele deosebit de dubioase iti arat bucuros, asta ca sa vezi ca am testat tot ce se poate testa iar situatia e dezastruoasa.

da fa sefule perso cu critica pătrundere ca nu te opreste nimeni, e dmg echilibrat cum e acum. poți sa ți faci pc, semi om, pc critica sau ce vrei tu . + ca la bătăi generale toti au perso sageti pe ei o sa dai un dmg imperial cu sageata de foc 2/3k

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users