Jump to content

Photo

$*~/ Portofoliu Ryuu \~*$

• This topic is locked This topic is locked
76 replies to this topic

#61 pino

pino

Member

• Designer
  • 23 posts
  • Armă:tigara
  • Armură:bricheta boss
  • Nivel:69
  • Breaslă:mafia hate
  • Regat:Negru
  • LocaţieSuceava
  • Time Online: 16h 32m 35s

Posted 15 May 2019 - 07:02 PM

ce face indungi din oameni, aveti aere de superioritate ca cica unul vine de nush unde si altul e mai bun

la nasgfx ce sa mai zic ca imi vine sa sterg ps cand vad ce lucrari are si da replyuri la portofolii

• Ryuu likes this

#62 Ryuu

Ryuu

★ ★ ★ ★ ★

• Designer
  • 974 posts
  • Armă:ケタミン
  • Armură:コカイン
  • Nivel:1
  • Breaslă:ザナックス
  • Regat:Roş
  • Locaţieブカレスト
  • Time Online: 22d 52m 51s

Posted 15 May 2019 - 07:10 PM

Ce ai pino frăţioru' că dacă mi pun pula pe mouse in photoshop imi ies mai bine avatarele decât ale lu' nasbandit ăla 

ylJw5K4.png 4oSjuEV.png mlbG6UG.png

bamboozled level over 9000

#63 Old Penguin

Old Penguin

god of mayas

• Membru
  • 583 posts
  • Armă:pistol cu apă de la pufuleţi.
  • Armură:dobby, elf personal.
  • Breaslă:💪
  • Locaţiepe tron deasupra ta
  • Time Online: 15d 14h 45m 30s

Posted 15 May 2019 - 07:46 PM

Ironic e că după atâta timp voi mediocri nu înţelegeţi că NasGfx e un cont la mişto şi că lucrările alea sunt tot la mişto, când NasGfx era designer pe alaska voi nici nu ştiaţi cum să deschideţi ps, dar mno.

Vindeţi bă contul cu itm de 3euro furate de la alţii, şi o să scoţi 50 euro, măcar aşa o să îţi permiţi un joc pe steam sau o acadea ceva. Am avut propriul server, crezi că un cont de 50/100 euro mă încălzeşte?

Incă aştept să facem duel, să pui pula pe mouse şi să baţi pe NasGfx şi pe mine de ne căcăm pe noi, dar din câte văd eşti gen câinii ăia ce latră da nu muşcă. :unsure:

mulţi tineri recruţi pe internet despică

iar când îi pui să tragă traspiră de frică.

#64 Ryuu

Ryuu

★ ★ ★ ★ ★

• Designer
  • 974 posts
  • Armă:ケタミン
  • Armură:コカイン
  • Breaslă:ザナックス
  • Locaţieブカレスト
  • Time Online: 22d 52m 51s

Posted 15 May 2019 - 08:21 PM

Ironic e că după atâta timp voi mediocri nu înţelegeţi că NasGfx e un cont la mişto şi că lucrările alea sunt tot la mişto, când NasGfx era designer pe alaska voi nici nu ştiaţi cum să deschideţi ps, dar mno.

Vindeţi bă contul cu itm de 3euro furate de la alţii, şi o să scoţi 50 euro, măcar aşa o să îţi permiţi un joc pe steam sau o acadea ceva. Am avut propriul server, crezi că un cont de 50/100 euro mă încălzeşte?

Incă aştept să facem duel, să pui pula pe mouse şi să baţi pe NasGfx şi pe mine de ne căcăm pe noi, dar din câte văd eşti gen câinii ăia ce latră da nu muşcă. :unsure:

Mai nou sunt şi ţepar ? E bine frate, arată-mi şi mie unde am dat ţepe  :wub:  :wub:  :wub:

Brosule, iţi spun ceva, nu ştiu dacă mă crezi, dar dacă-mi vând contul de lol iţi iau tot ce ai in dulap + toată incălţămintea pe care o ai, nu mă laud şi cu banii din real, dacă ii pun şi pe ăia iţi sunt net superior. 

Ai avut server, eşti foarte tare frate, iţi enumăr serverele pe care am avut grad şi tot ce ştiu in materie de programare ? 

Mi-am dat seama de la bun inceput că e cont fake, ce idiot ar fi pus hal de avatare pe forum...

Probabil că aşa e, când era el GFX eu nu ştiam să deschid photoshop ul, dar iţi demonstrez că eu când jucam metin2 Alaska el nu prea dădea pe la şcoală ;)

yKWMPUy.png

ylJw5K4.png 4oSjuEV.png mlbG6UG.png

bamboozled level over 9000

#65 Old Penguin

Old Penguin

god of mayas

• Membru
  • 583 posts

Posted 15 May 2019 - 09:05 PM

Mai nou sunt şi ţepar ? E bine frate, arată-mi şi mie unde am dat ţepe  :wub:  :wub:  :wub:

Brosule, iţi spun ceva, nu ştiu dacă mă crezi, dar dacă-mi vând contul de lol iţi iau tot ce ai in dulap + toată incălţămintea pe care o ai, nu mă laud şi cu banii din real, dacă ii pun şi pe ăia iţi sunt net superior. 

Ai avut server, eşti foarte tare frate, iţi enumăr serverele pe care am avut grad şi tot ce ştiu in materie de programare ? 

Mi-am dat seama de la bun inceput că e cont fake, ce idiot ar fi pus hal de avatare pe forum...

Probabil că aşa e, când era el GFX eu nu ştiam să deschid photoshop ul, dar iţi demonstrez că eu când jucam metin2 Alaska el nu prea dădea pe la şcoală ;)

yKWMPUy.png

În 2014 aveam în jur de 5 ani de metin2 şi vreo câteva conturi full pe official, nu îmi veni cu dastea.

Vindeţi bă şi contul de lol, poate aşa chiar îţi permiţi o viaţă, că văd că tot ce ai mai scump e virtual, chiar sunt curios dacă există vreao fiinţă care poate da mai mult de 50 euro pe un cont de joc, tre să fie prost. 

Nu am spus că eşti ţepar, dar pe metin se invârt mereu itm, din 1 faci 2 din 2 faci 3 şi tot aşa, treaba e că dacă erau itm de 20/40euro cum sunt pe anumite servere te mai credeam, dar din moment ce sunt 3 euro chiar eşti bun. 

Lasă mă bă cu gradele tale de pe servere, că, cu 10 euro am grad mai pe fiecare privat, chiar şi gratis dacă e vorba de VIP sau DON. Banii tăi din realitate nu sunt ai tăi dacă ţii dă mămuca, iar alocaţia ta de 150 lei nu prea mă incălzeşte.

cum rămâne cu pula aia pe mouse, că tot eveţi 

#66 spain

spain

horny god

• Membru
  • 914 posts
  • Armă:Șarmu' personal
  • Armură:Virginitatea
  • Nivel:127
  • Breaslă:Sexosul
  • LocaţieInima moldovei ;>
  • Time Online: 18d 18h 31m 49s

Posted 16 May 2019 - 10:04 AM

ryuu dc pui poze cu conturi cumpărate în plm :))))

G0tOejX.png

#67 Abazagorath

Abazagorath

Retras din activitate

• Membru
  • 2,382 posts
  • Armă:Modata
  • Armură:Modata
  • Breaslă:Inexistenta
  • LocaţieKongochistandenburg
  • Time Online: 75d 3h 21m 19s

Posted 17 May 2019 - 12:15 PM

Nu știu cine a inventat vorba aia cu "Câinii care latră nu mușcă"...dar era fumat rău.

Știu știu,proverbul are alta însemnătate...dar wtf...pe toți care i.am văzut că latră...cam veneau să muște:)).

Văd că se subliniază că dacă unu pune ceva ...automat cică este normal sa primească critici constructive sau nu.
Automat cică este "normal" să accepți ce îți spune unu sau altul fie acea lozinca buna sau nu prea.

Ba!....gusturile nu se discuta coaie...daca unu își face un gard cu o scândură mai mare și una mai mica și vine unu cu o critica constructiva...gen "nu mai bine așa,eu as fi făcut pe toate egale"...

Ba ,vorba aia ,ai ceva cu omu?Daca Omu așa vrea el de ce trebuie sa ii impui sau sa îl cârâi cu ceva...

Sa impui unui om ceva e același lucru cu a pune arma la cap...
De ce sa critici constructiv asta nu înțeleg...sau de ce sa critici in mod negativ..

Fiecare e cu viața lui ba,nu va mai căcați pe voi.
Dați va dracu in judecata unu pe altu,macar știm o treabă.
  • Old Penguin and Bratuka like this

Retras din activitate.

#68 Old Penguin

Old Penguin

god of mayas

• Membru
  • 583 posts

Posted 17 May 2019 - 03:12 PM

Nu știu cine a inventat vorba aia cu "Câinii care latră nu mușcă"...dar era fumat rău.

Știu știu,proverbul are alta însemnătate...dar wtf...pe toți care i.am văzut că latră...cam veneau să muște:)).

Văd că se subliniază că dacă unu pune ceva ...automat cică este normal sa primească critici constructive sau nu.
Automat cică este "normal" să accepți ce îți spune unu sau altul fie acea lozinca buna sau nu prea.

Ba!....gusturile nu se discuta coaie...daca unu își face un gard cu o scândură mai mare și una mai mica și vine unu cu o critica constructiva...gen "nu mai bine așa,eu as fi făcut pe toate egale"...

Ba ,vorba aia ,ai ceva cu omu?Daca Omu așa vrea el de ce trebuie sa ii impui sau sa îl cârâi cu ceva...

De ce sa critici constructiv asta nu înțeleg...sau de ce sa critici in mod negativ..

Îmi place despre tine, insă o să adaug ceva.

Dacă vecinul îmi critică gardul pentru a mă ajuta să îl fac mai bine şi eu în loc să îi mulţumesc îl jignesc şi fac ca mine, automat nu o să ajung nicăieri şi câinii o să îmi intre in curte pentru că gardul e de căcat.

#69 NasGFX

NasGFX

Advanced Member

• Membru
  • 36 posts
  • Time Online: 18h 41m 42s

Posted 17 May 2019 - 03:56 PM

http://prntscr.com/npw9q7uiti lucru asta, de asta e criticat in pula mea ca e | | cu treaba asta dar se crede designer, copil pisat in cur de 15 ani ce e

#70 Abazagorath

Abazagorath

Retras din activitate

• Membru
  • 2,382 posts
  • Armă:Modata
  • Armură:Modata
  • Breaslă:Inexistenta
  • LocaţieKongochistandenburg
  • Time Online: 75d 3h 21m 19s

Posted 17 May 2019 - 04:47 PM

Îmi place despre tine, insă o să adaug ceva.

Dacă vecinul îmi critică gardul pentru a mă ajuta să îl fac mai bine şi eu în loc să îi mulţumesc îl jignesc şi fac ca mine, automat nu o să ajung nicăieri şi câinii o să îmi intre in curte pentru că gardul e de căcat.

Acolo deja apare liberul arbitru, si tu decizi daca asculti sau nu... iar tipu daca vede ca totusi nu accepti sfatul lui, trebuie sa se opreasca si sa treaca mai departe.

http://prntscr.com/npw9q7uiti lucru asta, de asta e criticat in pula mea ca e | | cu treaba asta dar se crede designer, copil pisat in cur de 15 ani ce e

Nu conteaza...Dupa sac si petec... Nu trebuie implicare.. absolut deloc.... fiecare trebuie sa fie pe treaba lui si doar atat... fara sfaturi.. fara critici... fiecare face cum il taie capu, e plina lumea de experti... Se da designer in capu lui,cine il crede bine cine nu ,nu....

Iulia Albu poarta o gaina in cap in pula mea, unora le place altora nu... cine pula e LUMEA sa ii zica sa isi dea gaina jos, ca fapt divers.

In fata prostului si in curu calului sa nu stai niciodata, e prost gramada, lasa.l sa fie prost gramada

Se da desginer cu figuri desi e o gramada de balegar ce posteaza, lasa.l sa o faca si da pagina, nu trebuie sa ii dactilografiezi ce ar trebui sa faca ,ce nu ar trebui.. si ce ar trebui sa schimbe. Prosti gramada.. idei cu nemiluita... 

Frate.. musca se baga doar in curu calului, in lapte pica de proasta ce e.. ca o aluzie la ''Te bagi ca musca-n lapte''.

Dai in pla mea.. toata lumea sa se duca in pula fiecaruia... nu e nevoie de pareri.. critici pozitivie sau negative.. FIECARE SA FACA CEVA, NUMA' SA FACA ODATA.

Retras din activitate.

#71 Juubi x Meliodas

Juubi x Meliodas

Dragon's Sin of Wrath

• Membru
  • 718 posts
  • Armă:Cuţit neînsufleţit
  • Armură:Haină Dragon Albastru
  • Nivel:99
  • Breaslă:I'm GQD
  • LocaţieBoar's Hat
  • Time Online: 10d 16h 52m 29s

Posted 18 May 2019 - 12:02 PM

nu ajuti pe nimeni daca incerci sa il iei la misto prin niste replyuri pe metin2 :))))))))) si gen daca tot ziceati cv de duele pe acolo veniti in pula mea pe ninja pe alaska .......

semnaturasinofwrath.jpg

#72 Old Penguin

Old Penguin

god of mayas

• Membru
  • 583 posts

Posted 18 May 2019 - 02:28 PM

nu ajuti pe nimeni daca incerci sa il iei la misto prin niste replyuri pe metin2 :))))))))) si gen daca tot ziceati cv de duele pe acolo veniti in pula mea pe ninja pe alaska .......

Ce să fac pe metin mă patlagico, eu ziceam de duel in Photoshop nu pe metin2.

#73 pino

pino

Member

• Designer
  • 23 posts
  • Armă:tigara
  • Armură:bricheta boss
  • Breaslă:mafia hate
  • LocaţieSuceava
  • Time Online: 16h 32m 35s

Posted 18 May 2019 - 06:17 PM

=))))))))))))))))))))))))))))))))hai ca asta cu duelu a fost buna

• Ryuu likes this

#74 Juubi x Meliodas

Juubi x Meliodas

Dragon's Sin of Wrath

• Membru
  • 718 posts
  • LocaţieBoar's Hat

Posted 19 May 2019 - 07:21 AM

Ce să fac pe metin mă patlagico, eu ziceam de duel in Photoshop nu pe metin2.

pai bro tu esti ala mare flexar ca ti ai petrecut 3 sfert de viata in metin2 gen eu nu sunt "dizainar" sau cum va numiti voi mari artisti eu fac asta la sto si de placere =)))) . asa ca da te chem pe jocul care te-ai jucat o viata ca aveai gura mare p-aici . eu de exemplu nu am atatia ani de metin2 si nici nu am fost mare pula pe oficial ca nu ma intereseaza asa ceva . dak vr ne duelam frate neo dam pulan pula ne dam cap in cap cu v3u frate si tot ce trb !!!

• Ryuu likes this

semnaturasinofwrath.jpg

#75 Juubi x Meliodas

Juubi x Meliodas

Dragon's Sin of Wrath

• Membru
  • 718 posts
  • LocaţieBoar's Hat

Posted 19 May 2019 - 07:25 AM

chiar sunt curios cine e acest nasgfx mare gfx de pe meting2alaska !!!!!!

semnaturasinofwrath.jpg

#76 Old Penguin

Old Penguin

god of mayas

• Membru
  • 583 posts

Posted 19 May 2019 - 12:23 PM

pai bro tu esti ala mare flexar ca ti ai petrecut 3 sfert de viata in metin2 gen eu nu sunt "dizainar" sau cum va numiti voi mari artisti eu fac asta la sto si de placere =)))) . asa ca da te chem pe jocul care te-ai jucat o viata ca aveai gura mare p-aici . eu de exemplu nu am atatia ani de metin2 si nici nu am fost mare pula pe oficial ca nu ma intereseaza asa ceva . dak vr ne duelam frate neo dam pulan pula ne dam cap in cap cu v3u frate si tot ce trb !!!

dacă pe oficial ai fost pl atunci eşti pl şi pe privat, inseamnă că ţi-ai cumpărat itm, eşti bun.

#77 Exodus

Exodus

Advanced Member

• Designer
  • 79 posts
  • Armă:#Photoshop
  • Armură:#persofacutdemine
  • Breaslă:#Legiones
  • LocaţieCreca m-am pierdut prin photoshop nu mai stiu
  • Time Online: 2d 14h 10m 14s

Posted 19 May 2019 - 04:46 PM

Iti voi inchide topicul asta, iti deschizi tu altul ca deja a devenit free-chat aici.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users